Aug 092004
 

Donatas klausė: Kiekvieną kartą perkrovus kompiuterį pasileidžia Windows Media Player’is ir jungiasi prioe kažkokios stoties. Tikriausiai būsiu iš interneto ką nors parsisiuntęs. Niekaip negaliu rasti, kaip jį išjungti. Gal galite patarti, kaip išspręsti šią problemą?

Guru atsako:

Visų pirma patikrinkinte, ką kompiuteris paleidžia automatiškai: paspauskite Start -> All Programs -> StartUp ir pasižiūrėkite, kas bus parodytame sąraše.
Jei Windows Media Player ten yra, vadinasi kažkokiu būdu Jūs pats įjungėte automatinį pasileidimą – galbūt kažkur paspaudėte ‘Ok’ iki galo neperskaitęs.
Jeigu ten tokio užrašo nėra, tuomet teks taisyti registrus. Tam yra du būdai – Paspauskite Start -> Run, atsidariusiame lange parašykite msconfig ir spauskite Ok. Atsidarys naujas langas, jame viršutiniame meniu pasirinkite Startup, peržiūrėkite atsidariusį sąrašą ir nuimkite varnelę nuo Windows Media Player (ar kažkas panašaus, galbūt mplayer). Antrasis būdas: Start -> Run -> regedit, tada [HKEY_LOCAL_MACHINE] -> SOFTWARE -> Mirosoft -> Windows -> CurrentVersion -> Run ir ten ištrinti WMP paleidimą.
Gali būti ir taip, kad net šiame sąraše Jūs nepamatysite nieko panašaus į Windows Media Player – tokiu atveju rekomenduotina pasitikrinti kompiuterį antivirusine programa ir ‘kenkėjų naikinimo’ programa Ad-Aware (ją parsisiųsti galite iš www.lavasoftusa.com/adaware arba iš bet kurio populiaraus parsisiuntimų puslapio, tokių kaip http://www.download.com/, http://www.tucows.com/ ar kt.).
Tiksliau, tai nepakenktų bet kokiu atveju, jei tikrai esate tikras, kad ne pats įjungėte automatinį WMP paleidimą.

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 112 access attempts in the last 7 days.