Jul 022002
 

Aidas klausė: Mano kompiuteris neturi USB jungties. Žinau, kad ją galima įsigyti nekeičiant motininės plokštės. Per ‘Device Manager’ matyti, kad kompiuteryje yra USB kontroleris, išvada: nėra tik prievado. Klausimas: ar Lietuvoje galima ēsigyti prievadą (jei toks variantas galimas) ir kur? arba tikriausiai teks pirkti PCI plokštę (PCI to USB), bet matau, kad dabar jau gaminamos 2 versijos usb jungtys (USB v2.0), bet tai tikriausiai labai naujas produktas. Gal galite man patarti, ką daryti šioje situacijoje?

Guru atsako:

Jei kompiuteryje yra USB kontroleris, tikrai galite nusipirkti prievadą- kad ir iš Sonex, jie, jei gerai pamenu, apie 12 litų kainuodavo, taigi investicija nėra didele. Vienintelė problema ta, kad jei nėra išvado.. tikriausiai Jūsų motininė plokštė bus labai sena (TX’as su MMX procesoriumi ?). Jei tai ir yra Jūsų atvejis, tai USB kontroleris ant motininės plokštės bus gana senas ir gali dirbti lėčiau nei priklauso arba net nekorektiškai (priklauso nuo to, kokį įtaisą jungsite prie USB. Tai Jums gai būti ir nelabai aktualu).
Renkantis atskirą plokštę, investicijos būtų gerokai didesnės. Pirmos versijos USB plokštė Jums kainuos apie 100 litų. Antros gali būti net porą kartų brangesnė. Kurią Jums rinktis priklauso nuo to, ką jungsite. v2.0 usb yra keliolika kartų greitesnė, bet šį standartą turi palaikyti ir Jūsų jungiamas įrenginys…

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 110 access attempts in the last 7 days.