Sep 082006
 

Ruta klausė: Patikrinau savo kompiuterį su AVG Anti-Virus programa ir prie failų kernel32.dll ir shell32.dll (Result/Infection juostoje) parašyta Change. Ką tai reiškia? Ar tai virusas? Ką man reikia daryti?

Guru atsako:

Užrašas „Change“ prie tam tikrų failų reiškia, kad failas buvo pakeistas. Tai visiškai normalu, nes Windows’ai retkarčiais yra atnaujinami automatiškai (arba Jūs pati atnaujinote), seni failai pakeičiami naujais. Norint, kad šis užrašas išnyktų, tiesiog sustabdžiusi skanavimą paspauskite F3 – taip bus skanuojami tik sisteminiai failai. Neišsigąskite, jei skanuojant „Change“ statuso failus bus parodytas „agresyvus“ langas, panašus į tokį, kai randamas virusas. Atsiradusioje lentelėje pasirinkite „Confirm change“ – taip patvirtinsite, jog žinote apie šį keitimą. Skanuojant kitą kartą prie šių failų turėtų atsirasti „OK“ – taip bus iki naujų atnaujinimų, kada Windows’uose vėl bus pakeisti sisteminiai failai.
Jei šis patarimas dėl kokių nors priežasčių nepadėtų, galite ištrinti failą AVG7QT.DAT, esantį C: – ten saugomos sisteminių failų kontrolinės sumos (pagal jas AVG sprendžia, ar failas pakeistas). Po kito skanavimo failas susikurs pats, tačiau „Change“ įrašai turėtų pasikeisti į „OK“.

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 111 access attempts in the last 7 days.