Aug 022004
 

M. klausė: Prieš kurį laiką pastebėjau šlapinimosi sutrikimų. Daug laiko praleidau prie medicinos enciklopedijų ir rinkdamas informaciją internete. Šiuo metu esu praktiškai visiškai įsitikinęs, kad viso to kaltininkas – prostata. Sutampa beveik visi aprašyti simtomai. Gyvenu kaime, toli nuo normalių medicinos centrų. Savo miestelio ir rajono medicinos įstaigomis nepasitikiu, nes provincijoje trūksta normalių specialistų. Nuvažiuoti į tikrai geras gydymo įstaigas šiek tiek problematiška. Todėl klausimas: kaip manote ar galėčiau gydytis pats? T.y. vartoti vaistus pagal juose nurodytus reikalavimus ir be gydytojų rekomendacijų? Ar patartumėt visų pirmą kreiptis į specialistus.

Medicinos Guru atsako:

Patarčiau kreiptis į specialistą, nes simptomai – dar ne viskas, o pats savo prostatos tikrai nepačiupinėsite (apčiuopa diagnozei svarbi) ir atitinkamų tyrimų (pvz., ultragarsinio prostatos) nepasidarysite. Gi užleidus ligą/vartojant netinkamus vaistus kainuos brangiau, negu nuvažiuoti iki centro pas specialistus.
Iš kitos pusės – pats įsigyti galite tik nereceptinius vaistus ir fitopreparatus ar homeopatinius vaistus/maisto papildus savo būklei palengvinti. Tačiau gaunant greitus rezultatus galima paslėpti ligos eigą, taip apsunkinant diagnostiką.

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 100 access attempts in the last 7 days.