Sep 072001
 

Augiz klausė: Nusprendžiau pirkti rašalinį printerį iki 550Lt. Žinoma, perėjau per parduotuves ir pastebėjau, kad koks printeris parduotuvėjė ant lentynos, tokį pardavėjas labiausiai giria, o kitų tik trūkumus tevardina, tai nusižiūrėjau Cannon S400, Hewlett Packard 840, ar Epson (tiksliai neatsimenu koks, bet kainuoja 500 LT). Ar galėčiau nors čia išgirsti objektyvią nuomonę, kurį geriau pirkti. Aš spausdinsiu daugiausiai tekstus ir kartais paveikslėlius, ir noriu, kad ir kartridžai būtų ne virš 100 LT.

Guru atsako:
Galutinį sprendimą, kurį printerį pirkti, priimsite Jūs. Čia pateiksime tik pasvarstymus apie kiekvienos firmos printeriu privalumus ir trūkumus. Beje, primenu, kad išsamų straipsnį apie printerių tipus ir specifiką galite rasti čia.
Cannon kompanija progresuoja gamindama fakso ir kopijavimo aparatus. Rašaliniai fakso aparatai tikrai labai geri, bet jie apsakaičiuoti mažo apkrovimo darbams. Kaip bebūtų keista, Cannon panašią rašalo užnešimo technologiją naudoja ir rašalinių spausdintuvų gamyboje. O tai nėra našios, o tuo labiau – kokybiškos sistemos. Jei naudosime paprastą (ofisinį) popierių, neskirtą rašaliniams printeriams, tai raidės bus sulietos. O rašalinis popierius brangesnis…
Hewlett Packard gaminiai pasižymi tik gera mechanika. Padavimas, greitas spausdinimas. Technologiškai šios firmos ir lazeriniai, ir rašaliniai printeriai yra atsilikę, bet yra ilgaamžiai ir patikimi.
Epson gali naudoti bet kokį popierių. Greitai džiūstantis rašalas suteikia tokią galimybę. Epson printeriai turi gan prastą lapų padavimo sistemą, reikalaujančią ypač didelio kruopštumo dedant lapus į padavimo dėžes. Jei lapas bus kreivai padėtas, printeris gali nepriimti to lapo ar užstrigti bespausdinant. Kiekvienas Epson modelis turi savitą rašalo užnešimo technologinę naujovę.

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 208 access attempts in the last 7 days.