Nuorodos

 

        
Čia publikuojame nuorodas į panašias svetaines, kuriose specialistai atsakinėja į lankytojų klausimus. Gaila, bet seniau veikusios mūsų „konkurentų“ svetainės laikas nebuvo palankus, todėl teko iš sąrašo išmesti nemažai nuorodų. Siūlome Jums atnaujintą sarašiuką:

http://www.klausk.lt – idėja panaši, kaip ir mūsų svetainės: nemokamai atsakinėti į įvairių sričių (draudimo, medicinos, IT, nekolnojamojo turto ir kt.) klausimus, daugiausia dėmesio skiria teisės sričiai (advokato, notaro, draudimo atsakymai išskirti į atskiras temas). Privalumas: (kaip patys teigia) atsako greitai, trūkumas: atsakymai trumpi ir (kaip patys teigia) nepretenduoja į išsamumą.

http://www.neklausk.lt/ – idėja irgi panaši, kaip mūsų svetainės, bet norint klausti ar atsakyti, reikia prisiregistruoti arba naudoti savo Facebook paskyrą (jei norite tik peržiūrėti, registruotis nereikia). Veikia taškų ir minusų sistema: už klausimus/atsakymus gaunate taškus, o gavęs 5 neigiamus atsiliepimus būsite pašalintas.

http://www.gerasklausimas.lt/ – registruotis nebūtina (bet galima), klausimo ilgis ribojamas iki 100 simbolių, bet galima pateikti papildomą informaciją. Kiek pastebėjau, iš dalies veikia kaip forumas – ne visi klausimai susiję su informacijos paieška, kai kurie tiesiog iš noro daugiau sužinoti apie kitus (pvz., „Ar turite hobį?“, „Ar nusirašinėjate per kontrolinius“ ir pan.).

http://www.inspekcija.lt/ – Valstybinės ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos interneto svetainė. Internetu ir telefonu teikia informaciją bei pagalbą dėl pažeistų vartotojo teisių gynimo, įsigijus netinkamos kokybės ne maisto prekę arba paslaugą. Geras puslapis ir šiaip norintiems daugiau sužinoti apie vartotojų teises.

http://www.vlkk.lt/ – Valstybinės lietuvių kalbos komisijos interneto puslapis. Konsultacijų banke – nemažai atsakymų apie lietuvių kalbos vartoseną: žodžių rašybą, skyrybą ir pan. Jei atsakymo į Jums rūpimą klausimą nėra, galite šiame puslapyje klausti – atsako labai operatyviai.

http://www.kmi.lt/klausk/ – svetainė, skirta žmonėms, susirūpinusiems savo
svoriu. Atsakinėjama į klausimus, kaip atsikratyti antsvorio arba
priaugti svorio.

http://www.semper.lt/?t=h – gydytojo – vaikų gastroenterolo atsakymai į klausimus apie kūdikių mitybą. Gaila, nesukurta paieškos sistema, todėl sudėtinga išsiaiškinti, ar Jums kilęs klausimas dar nebuvo atsakytas.

http://www.altax.lt/klausk.php – specialistų atsakymai apie dažus, impregnantus ir pan. Tiesa, klausdami turėkite omenyje, kad tai vienos dažus gaminančios firmos atstovybės puslapis…

http://www.arzinai.tk/ Mokslo populiarinimo svetainė, atsakinėjanti į bet kokio
pobūdžio klausimus. Taip pat joje galėsite rasti įvairių įdomybių.

http://www.cust.lt/lt/rubric?rubricID=369 – Lietuvos muitinės puslapis. Atsakinėja į lankytojų klausimus, yra senesnių atsakymų bazė.


Žinote daugiau panašių svetainių, kuriose atsakinėjama į lankytojų klausimus? Pasidalinkite su mumis!

2006-11-20

 Posted by at 5:29 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 306 access attempts in the last 7 days.