DUK

 

1. Per kiek laiko Jūs atsakote į užduotus klausimus ?

2. Į kokius klausimus atsakinėja www.guru.lt?

3. Kiek visa tai kainuoja (atsakymai į klausimus, savaitraštis ir t.t.)?

4. Ar aš galėčiau prisidėti prie www.guru.lt projekto?


1. Per kiek laiko Jūs atsakote į užduotus klausimus ?

Tiksliai atsakyti yra labai sunku. Jei panašus klausimas jau buvo arba atsakymas yra elementarus, mes kartais atsiunčiame trumpą atsakymą tiesiogiai, dažniausiai per 48 valandas (arba pasakome, kad į tokius klausimus neatsakinėjame). Jei klausimas dar nebuvo pasitaikęs, tai minimalus laikas, per kurį mes į jį atsakysime – 2 savaitės. Jūs turėtumėte suprasti, kad www.guru.lt sistema remiasi savanorių, atsakinėjančių į Jūsų klausimus, pagalba. O pora savaičių yra minimalus laiko tarpas, reikalingas klausimui patekti į mūsų puslapį, gauti reikalingą atsakymą, rengiamą 1-5 žmonių, jį “sunorminti” ir įdėti į puslapį (tiesa, jei mums pavyktų įgyvendinti turinio valdymo sistemą, šis laikas gali gerokai sutrumpėti). Tiesa, į daugelį klausimų gauti atsakymus prireikia žymiai daugiau laiko, o į kai kuriuos klausimus iš viso nepavyksta gauti atsakymų. Per dieną mes gauname po 1-5 klausimus, atsakyti pavyksta vidutiniškai tik į vieną. Reziumuojant: laiko, per kurį mes atsakysime į Jūsų klausimus, negalime įvardinti, bet kai atsakymą patalpinsime mūsų puslapyje, mes Jums būtinai pranešime e-mail’u. Be to, jei per metus niekas neatsako į Jūsų pateiktą klausimą, mes jį išimame iš neatsakytų klausimų sąrašo.

2. Į kokius klausimus atsakinėja www.guru.lt?

Trumpas atsakymas būtų: į visus! Šiuo metu su mūsų svetaine  bendradarbiauja įvairių sričių specialistai (kompiuteriai, teisė, kulinarija,  edicina, istorija, menas ir t.t.), be to, gauname atsakymų ir iš prabėgomis žėjusių lankytojų, bet prieš užduodant klausimą reikėtų pagalvoti, ar nebūtų paprasčiau atsakymą rasti patiems, naudojantis paieškos sistemomis (pvz. www.google.lt). Be to, mes neatsakinėjame į klausimus, prieštaraujančius Lietuvos Respublikos bei tarptautiniams įstatymams arba reikalaujančius skaitytojo rato apribojimo pagal amžiaus cenzą (mes neatsakinėsime į klausimus, kaip nulaužti programas, kur gauti nelegalios programinės įrangos ar įrašų; kai kurie klausimai apie seksualines problemas taip pat liks net nepatekę į neatsakytų klausimų sąrašą). Taip pat mes nerašome ir kursinių darbų, referatų, rašinėlių ir kitų darbų, kuriuos Jūsų  mokykla/universitetas uždavė Jums :)

3. Kiek visa tai kainuoja (atsakymai į klausimus, savaitraštis ir t.t.)?

Esame gavę keletą klausimų, kaip antai: kiek kainuoja www.guru.lt paslaugos (atsakymas į klausimą, savaitraštis ir pan.)? Turime Jus nudžiuginti: šiuo metu tiek visi atsakymai, tiek atsakytų klausimų duomenų bazė, tiek savaitraštis yra visiškai nemokami (tikimės, jie tokie išliks visada). Vienintelis dalykas, ko mes iš Jūsų tikimės – tai Jūsų laikas, sugaištas klaidžiojant po mūsų svetainę, o galbūt (ko mes labai tikimės) ir rašant atsakymą į kokį klausimuką :) . Mes viliamės, kad Jums patiks mūsų svetainė ir čia užsuksite dažniau :)


4. Ar aš galėčiau prisidėti prie www.guru.lt projekto?

Taip, žinoma ! Mes labai laukiame visų, norinčių ir galinčių kuo nors mums pagelbėti. Labai laukiami tiek visų sričių žinovai (guru), gebantys atsakyti į jau užduotus, ar tik ateityje pasirodysiančius klausimus. Taip pat laukiami ir visi tie, kurie galėtų padėti mums sukurti banerį, patobulinti svetainės dizainą ar funkcijas :) Vienu žodžiu, mes džiaugiamės bet kokiais savanoriais, galinčiais ir norinčiais prisidėti prie www.guru.lt projekto !

 Posted by at 5:35 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 2001 access attempts in the last 7 days.