Apr 102006
 

Kristina klausė: Norėčiau paklausti: mano mama gyvena Ukmergėje ir ten daktarai nustatė, kad meniskas plyšęs ir reikalinga operacija. Tačiau norėčiau, kad ją operuotų Vilniuje. Kur jai reiktų kreiptis ir ką reikėtų turėti su savimi?

Medicinos Guru atsako:
Reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris duotų siuntimą ortopedo-traumatologo konsultacijai. Tada kreiptis į ligoninę operaciniam gydymui, kurioje yra atitinkami specialistai ir skyrius (pvz. VGPUL, gyd. Šaikus).
Tik kadangi tai yra turbūt planinė operacija (neskubi?), tai reiktų pirmiausiai tartis su operuosiančiu ortopedu ir sutarti operacijos datą – paprastai tada yra duodami ir nurodymai, kaip reikėtų pasirengti operacijai – kokius tyrimus atlikti pagal gyvenamą vietą, pas kokius specialistus apsilankyti (pvz. pas LOR gydytoją, stomatologą dėl galimų infekcijos židinių išaiškinimo).
Bet kuriuo atveju, vykstant konsultuotis ar jau operuotis, reikia, be siuntimo, turėti asmens dokumentą, dokumentą, liudijantį, kad asmuo turi sveikatos draudimą (Sodros pažymėjimą, pensininko ar invalido pažymėjimą etc.), tyrimų rezultatus, rentgeno nuotraukas, specialistų-konsultantų išvadas (galima ir išrašų kopijas) ir pan.

Susiję straipsniai:

  • Susijusių straipsnių nėra
 Posted by at 12:00 am

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bad Behavior has blocked 205 access attempts in the last 7 days.